3D - geometria, 20,- Eur, Nové diagnostické pristroje na elektroniku systemov automobilov, diagnostika len 10 Eur na všetky európske, japonské a americké vozidlá !!!Audi 100 S4 / 2,2T - maximálny výkon 213kW - maximálny tocivý moment 420Nm - maximálna rýchlost 270km/hod
Suzuki GSX-R750 - maximálny výkon 106kW - maximálny tocivý moment 93Nm - maximálna rýchlost 280km/hodSuzuki RG 125R

Zmena na nepoznanie?! Alebo Mitsubishi Eclipse!

Mitsubishi Eclipse, rok výroby 1991, automobil bol viackrát havarovaný a bol v zlom technickom stave. Najprv sme opravyli chyby karosérie a podvozku. Vypracovali sme štúdie riešenia dizajnu auta. Automobil prešiel úpravou „clean tuning“, úpravou nárazníkov a prahov. Po namontovaní športových pružín a úpravou tanierov pružín sme dosiahli celkové zníženie Eclipse o 90 mm! Radikálne zníženie vyžadovalo zmenu nastavenia podvozku.

Nasledovala inštalácia zadného krídla a jeho nastavenie. Namontovali sme neóny na podsvietenie auta a prerobili sme výfuk na dve aktívne vetvy po stranách. Prípravily sme auto na lakovanie, pričom vrchný lak je originál Lamborghini odtieň. Po skladaní nasledovala skúška a jemné ladenia auta. Výsledok ?
Reklamný partner : www.sirava.sk